Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rabaty dla klientów

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy użytkownik zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty za zakupy produktów, wystawione opinie oraz za zapisanie się do newslettera. Od Ciebie zależy na co przeznaczysz swoje zebrane punkty.

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Docenimy każdą Twoją aktywność w sklepie. Każdy zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

1 PKTza każde
wydane 1 zł

Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o produkcie również zdobywa się punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów.

5 PKTza każdą
zatwierdzoną
opinię

Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail.

20 PKTza zapisanie do
newslettera

Wymień punkty na rabat

Punkty oraz rabaty naliczane są automatycznie w systemie sklepowym. Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy być zarejestrowanym w naszym sklepie.

Każda wydana złotówka zamieniana jest na 1 punkt. Punkty z kolejnych zamówień są sumowane. Po osiągnięciu odpowiedniej liczy punktów stały rabat przyznawany jest automatycznie.

300 punktów - 2% rabatu

500 punktów - 3% rabatu

700 punktów - 4% rabatu

1000 punktów - 5% rabatu

Ile mam punktów?
Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów. Przejdź do swojego konta aby sprawdzić ilość punktów

pixel