Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spodenki siatkarskie męskie

( ilość produktów: 56 )

Spodenki siatkarskie męskie najlepszy sposób na skuteczną grę

Specjalny krój spodenek do siatkówki dla zawodowych graczy umożliwia szybkie, niczym nieograniczone ruchy nóg. Zaawansowana technologia wykonania spodenek siatkarskich męskich stworzyła najlepsze rozwiązanie, dzięki którym siatkarze mogą się skoncentrować tylko na doskonałej grze. Odpowiednio dopasowana długość nogawki do max 25 cm zapewnia cenną wygodę noszenia. Spodenki w pasie są regulowane za pomocą sznurka i szerokiej gumki. Dodatkowo mają wszytą specjalną warstwę wewnętrzną z przewiewnego materiału. Odpowiednią wentylację gwarantują boczne panele z siatki, dzięki czemu w czasie najbardziej intensywnej i długiej gry jest utrzymywany komfortowy chłód.

Skład materiału to 100% poliester. Poliester jest obecnie jednym z najczęściej używanych w strojach sportowych materiałów. Trudno się zresztą dziwić. Poliester jest przede wszystkim niezwykle wytrzymałym materiałem. Nie tylko pozwala na to, żeby niemal podczas każdego meczu spodenki siatkarskie prezentowały się równie dobrze jak na początku, ale także chroni ciało zawodnika przed niewielkimi obrażeniami. Dlatego też są one tak chętnie kupowane przez profesjonalnych sportowców, to właśnie nasze produkty zapewniają najwyższą przyjemność z gry w piłkę siatkową.

Które spodenki powinieneś wybrać?

To kolejne trudne pytanie, na które nie ma prostej odpowiedzi. Obecnie w naszym sklepie można kupić osiem różnych typów spodenek siatkarskich. Do najważniejszych przykładów należą: Spodenki Adidas Entrada 14, Spodenki Nike Park, Spodenki Macron Team, Spodenki Asics Zona Man czy Spodenki Adidas Parma II. W takiej sytuacji naprawdę ciężko jest wybrać tylko jedną parę spodenek i dobrze sobie z tego zdajemy sprawę. Dlatego też dbamy o to, aby nasze produkty prezentowały jak najwyższą jakość. Paradoksalnie jednak fakt, że każdy z naszych produktów jest taki dobry, sprawia, iż wybór nie należy do spraw najprostszych. Dlatego też nasi Sprzedawcy służą pomocą. Ich nadrzędnym zadaniem jest odpowiadanie na pytania i dostarczenie dokładnie takiego produktu, jaki sobie wymarzysz.

Dlaczego gwarancja jest tak istotna?

Zarówno my jak i Ty, jesteśmy sportowcami. Dlatego też wiemy doskonale, co jest najważniejsze dla każdej osoby, decydującej się na uprawianie sportu. Oczywiście to abyś mógł skupić się na meczu, dlatego też oferujemy dwuletnią gwarancje na wszystkie pary naszych spodenek siatkarskich. Dzięki temu będziesz mogli skupić się tylko i wyłącznie na samym meczu. „Od sportowców dla sportowców” - to jest nasze motto, które zawsze kieruje naszymi działaniami.

Minimalne zamówienie
Kategoria
Płeć
Przeznaczenie
Rękaw
Marka
Rozmiary
  • Ubrania
Kolor
Przedziały cenowe
Technologia
pixel