Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszulki siatkarskie damskie

( ilość produktów: 32 )

Komfort i satysfakcja z noszenia koszulek siatkarskich damskich wyznacznikiem najlepszej gry

Lekkość i komfort noszenia koszulek siatkarskich damskich prowadzi zawsze do wygranej. Doskonała warstwa chłodząca zapewnia poczucie świeżości nawet w najbardziej wymagającej grze. Szybkie odprowadzanie wilgoci, ergonomiczny krój i innowacyjne płaskie szwy dają największy, niczym nieograniczony zakres swobodnych ruchów.

Zawodniczki w profesjonalnych koszulkach damskich do siatkówki grają bardziej efektywnie. Dopracowany w każdym szczególe i idealnie dopasowany krój daje duży komfort noszenia. Trwały materiał i wytrzymałe szwy zapewniają ogromną satysfakcję z nawet najbardziej wyczerpującej gry. Nosząc koszulki siatkarskie zyskujesz:

 • Wygodę
 • Uczucie świeżości i przyjemnego chłodu
 • Szeroki zakres energicznych ruchów
 • Szybkość reakcji

Możesz w tym momencie zadać pytanie. Czy to jest tak właściwie istotne dla sportowca. A może inaczej czy jest to ważne dla kogoś takiego jak ja? Oczywiście, że tak. W końcu chcesz uprawiać sport, prawda? Dlatego powinnaś zadbać o jak największy komfort wynikający z uprawiania sportu. Do tego właśnie służą ubrania, które oferujemy. Chcemy zapewnić niespotykany komfort, którego nie znajdziesz w żadnych innych produktach, oferowanych przez sklepy sportowe.

Męskie stroje do siatkówki, a damskie stroje do siatkówki. Czy jest między nimi jakaś różnica?

Jest to niewątpliwie niezwykle ciekawe pytanie. Od dawien dawna było tak, że to mężczyźni skupiali się na sporcie. Teraz jednak czasy się zmieniły, co można zauważyć w każdym aspekcie życia. Kobiety mają obecnie podobne osiągnięcia sportowe, co mężczyźni i nie zanosi się na to, żebyśmy mieli w najbliższym czasie wrócić do starej koncepcji.

Czy między męskimi, a damskimi strojami do siatkówki istnieje jakaś różnica? Oczywiście, że tak. W końcu ciało kobiety oraz mężczyzny dość znacznie różni się od siebie. Jednakże nie chodzi tutaj o kwestie wyglądu, lecz raczej o to, czy stroje dla kobiet są gorszej jakości niż te dla mężczyzn. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt strojów należących do takich firm jak na przykład Colo czy Macron. Czy te produkty są w jakikolwiek sposób gorsze od produktów przeznaczonych tylko i wyłącznie dla mężczyzn? Nie, nie są. Nie tylko dorównują im jakością, ale w niektórych przypadkach są nawet lepsze.

Firmy, które zajmują się tworzeniem tego typu strojów dbają o to, żeby prezentowały one wysoką jakość. Niezależnie od tego, czy mówimy tutaj o męskich strojach do siatkówki czy damskich strojach do siatkówki. Najważniejsze jest przecież zadowolenie klienta i komfort Sportowca.

Zalety strojów siatkarskich damskich:

 • Cenna wygoda
 • Komfortowe uczucie przewiewności
 • Trwałość
 • Swobodne ruchy w czasie najbardziej skomplikowanych wyskoków i blokad
 • Lekkość i miękkość tkaniny
 • Skuteczna wentylacja
 • Ogromny wybór kolorów i szeroka tabela rozmiarów
 • Zawsze świeży i ładny wygląd

Komfort noszenia strojów siatkarskich damskich kluczem do wygranej.

Stroje siatkarskie damskie są przemyślane pod względem kroju, zapewniając uczucie wspaniałego komfortu. Wygoda i możliwość swobody ruchów jest najlepszą drogą do osiągania sportowych sukcesów. Skład materiału, z których wykonane zostały koszulki z krótkim rękawem i krótkie spodenki, to 91% poliestru i 9% elastanu. Takie połączenie zapewnia przede wszystkim wygodę. Stroje siatkarskie są po pierwsze niezwykle wytrzymałe. Niezależnie od tego jak intensywne spotkanie gracie, powinny one bez problemu wytrzymać. Nawet jeżeli nie, to posiadają przecież dwuletnią gwarancje, co również jest niezwykle przydatne. Innowacyjne płaskie szwy zapewniają poruszanie się bez wysiłku. Na poczucie niepowtarzalnego komfortu bezpośrednio wpływa zastosowanie systemu Climacool, dzięki któremu strój do siatkówki damski utrzymuje przez długi czas gry przyjemny chłód.

Czy stroje oferowane przez naszą firmę to stroje dla amatorów, czy dla profesjonalistów?

Te stroje są przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i również dla profesjonalistów. Dlatego też uważamy, że niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy zawodowcem, te stroje są przeznaczone dla Ciebie. Posiadają one szereg cech które sprawiają, że polubią je zarówno ludzie, którzy mierzą w najwyższe laury podczas grę w siatkówce, a także tacy, którym zależy na tym, żeby raz na jakiś czas zagrać jakiś mecz z przyjaciółmi. Nie jest ważne, czy grasz rekreacyjne, czy zawodowo. Nasze stroje spełnią wszystkie Twoje wymagania. Jeżeli jednak możemy coś doradzić, osobiście uważamy, że amatorzy mogą zdecydować się na tańsze stroje. Nie są one gorsze. Nie zapewniają po prostu takich korzyści jak stroje przeznaczone dla profesjonalistów, aczkolwiek komfort z gry jest na podobnym poziomie.

Jaki strój wybrać?

Jeżeli nadal nie wiesz na jaki strój się zdecydować, to służmy pomocą. Wiemy, że wybór dla kobiet w tej kwestii może być czasem trudny. W końcu mamy tak wiele ciekawych koszulek siatkarskich dla kobiet. Dysponujemy grupą ekspertów, która może zaoferować pomoc w tej materii. Ich zadaniem jest odpowiedzieć na wszystkie nurtujące kwestie jeżeli chodzi o zakup odpowiednich koszulek siatkarskich. Podobnie jak i Ty, także i my jesteśmy przede wszystkim osobami, które lubią uprawiać sport. Dlatego właśnie oferujemy koszulki siatkarskie o wysokiej jakości oraz jesteśmy w stanie zaoferować pomoc w ich wyborze.

Minimalne zamówienie
Kategoria
Płeć
Przeznaczenie
Rękaw
Marka
Rozmiary
Kolor
Przedziały cenowe
Technologia
pixel