Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria dla trenera siatkówki

( ilość produktów: 1 )

Akcesoria dla trenera

Jeżeli udało Ci się zostać trenerem, to przygotowaliśmy pewną specjalną ofertę produktów dla Ciebie. Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu. Mamy w naszym sklepie to co jest absolutnie niezbędne dla trenera: dwa gwizdki sędziowskie oraz tablice do piłki siatkowej. Gwizdek Classic CMG Official FOX 40 uważany jest za najlepszy na świecie gwizdek sędziowski. Jest on bardzo popularny wśród większości najlepszych sędziów na całym świecie. Stosowany jest często na zajęciach fizycznych w szkołach i poza nią. Gwizdek nie posiada kulki, wewnątrz zastosowane są specjalne kanaliki, które wydają głośny dźwięk przy wydechu. Gwizdek używany jest również w wyprawach górskich. Gwizdek Classic CMG Official FOX 40 jest wyposażony w ustnik z termoplastycznego tworzywa, przez co łatwiej utrzymać go w ustach.

Z drugiej strony oferujemy także gwizdek Meteor Wolf. Tym razem jest to gwizdek kulkowy wykonany z plastiku i posiadający sznurek z tworzywa sztucznego. Niezwykle wygodny w użytkowaniu, chociaż nie tak dobrej jakości jak Classic CMG Official FOX 40.

Ostatnim elementem dla trenera jaki mamy w naszej ofercie jest tablica taktyczna do piłki siatkowej. Kosztująca 90 złotych tablica jest nieocenionym elementem dla każdego przyszłego i obecnego trenera siatkówki. Sama tablica ma wymiary 40x25 cm i świetnie imituje boisko do siatkówki. Dzięki temu będziesz w stanie łatwo rozpisać pozycje i ewentualną taktykę. Do zestawu dołączony jest także pisak. Wykonany w taki sposób, że szybkie starcie zaprezentowanej taktyki jest czymś niezwykle prostym i przyjemnym. Jesteśmy pewni, że prezentowane przez nasz rzeczy dostępne dla trenerów na pewno staną się przydatne

pixel