Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siatkówka plażowa

( ilość produktów: 39 )

Najprzyjemniejsza letnia dyscyplina sportowa!

Siatkówka plażowa to rewelacyjna dyscyplina sportowa, w której każdy może spróbować swoich sił. Nie ma nic piękniejszego od letniego wieczoru, w którym można pograć w siatkówkę na plaży. To jedna z najprzyjemniejszych aktywności na świeżym powietrzu, w której nie tylko zdobywasz cudowne wspomnienia, ale również doświadczasz zdrowej i fascynującej adrenaliny. Co musisz wiedzieć o siatkówce plażowej? I w co warto się wyposażyć przed rozpoczęciem rozgrywki? 

Czym jest siatkówka na plaży? 

Siatkówka plażowa to jedna z odmian siatkówki, która od 1996 roku jest uznawana również za dyscyplinę olimpijską. Siatkówka na plaży jest specyficzną grą, ponieważ odbywa się na nierównym, piaszczystym podłożu, co może być dla niektórych nie lada wyzwaniem. Siatkówka plażowa różni się od tej na hali nie tylko nawierzchnią i podłożem, ale również m.in. warunkami pogodowymi. Warunki atmosferyczne bywają bardzo zmienne i czasami ciężko je przewidzieć, natomiast podczas gry w siatkówkę istotna jest nawet siła wiatru. Dlatego siatkówka plażowa nie należy do najłatwiejszych, jednak jeśli wszystko będzie sprzyjać zawodnikom, gwarantujemy, że zabawa będzie niezastąpiona. 

Siatkówka na plaży – jak się do niej przygotować? 

Siatkówka plażowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego coraz więcej firm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworząc to coraz lepsze i bogatsze oferty strojów w najnowsze technologię. Jedną z tych firm jest m.in. firma Colo, która stworzyła szeroką ofertę kompletów do siatkówki plażowej. Stroje są wykonane z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają komfort podczas gry w wysokich temperaturach. Co najważniejsze, odzież jest odporna na ścieranie, co w przypadku rozgrywki na piasku jest bardzo istotne. Dodatkowo, firma wyszła naprzeciw kobietom i stworzyła specjalny komplet siatkarski ze spódniczką. 

Wybierz nadruk sublimacyjny i ciesz się indywidualnymi strojami drużynowymi! 

Nasz sklep rsvolley.pl oferuję również naniesienie druku sublimacyjnego na strój siatkarski, który sobie wybierzesz. Metoda sublimacyjna nadruku jest niesamowicie wytrzymała, dzięki czemu masz gwarancję, że napis się nie zetrze. Dodatkowo, będziesz mógł cieszyć się indywidualnym wyglądem Twojego stroju, na którym będzie widnieć Twoje imię, numer gracza, nazwa zespołu lub sponsora! Zapewniamy, że będzie to niezwykle motywujące na boisku oraz sprawi, iż poczujesz się wraz ze swoją drużyną jak profesjonalni gracze na rozgrywkach ligowych! 

Wybierz doskonałą piłkę do siatkówki plażowej! 

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z siatkówką plażową i zastanawiasz się, którą piłkę wybrać? A może jesteś stałym bywalcem piaszczystego boiska i już nie możesz się doczekać fascynujących letnich rozgrywek? Postaw na najlepszej jakości piłki od naszego producenta Mikasy, który specjalizuję się w tworzeniu piłek do siatkówki, również tej plażowej. Polecamy model Mikasa VLS300, który rewelacyjnie sprawdzają się do tej dyscypliny sportowej.  

Piłka VLS300 została uszyta w nowej 10 częściowej technologii z tworzywa zapewniającego odporność na trudne warunki pogodowe. Ponadto, jest to piłka, która zapewnia stabilny lot oraz bardzo dobrą kontrolę nad nią. Podwójnie laminowana butylo-gumową dętka całkowicie uniemożliwia przepuszczanie powietrza, zaś ruchoma konstrukcja dętki gwarantuje odpowiednią miękkość, a zarazem poprawne odbijanie się piłki. VLS300 to model powszechnie używany w zawodach najwyższej rangi w piłce plażowej. Jeśli szukasz piłki najwyższej klasy, koniecznie wypróbuj ten model! 

Profesjonalny sprzęt na decydujące rozgrywki!

W naszym sklepie dostaniesz nie tylko stroje i piłki do siatkówki plażowej. Dbamy o to, by asortyment naszego sklepu był przeznaczony dla każdego, zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Dlatego mamy w ofercie najbardziej pożądany sprzęt do piłki plażowej dla profesjonalistów. Zadbaj o to, by mecz był odpowiednio przygotowany nie tylko pod względem zawodników. U nas dostaniesz profesjonalne linie do siatkówki plażowej turniejowej, które wyznaczą w prawidłowy sposób linię boiska. Zakupisz u nas również profesjonalną siatkę do siatkówki plażowej z antenkami od firmy NETEX. Spraw, by mecze, które rozgrywasz wraz ze swoją drużyną były na miarę wyczynowych rozgrywek! 

Siatkówka plażowa to doskonały sport dla każdego! 

Gra w siatkówkę na plaży to rewelacyjna dyscyplina sportowa, która nie tylko daje ogrom porywających emocji, ale również buduje niezastąpione wspomnienia. Trudno sobie wyobrazić lepszą scenerię do uprawiania sportu i ruchu na świeżym powietrzu, kiedy do wyboru ma się plaże, skrzącą się wodę, a na ciele opiewa nas przyjemny wietrzyk. Dlatego nie musisz być profesjonalistą, żeby wziąć udział w tych rozgrywkach. W siatkówce plażowej najważniejsza jest chwila i dobra zabawa! My również o tym pamiętamy, dlatego zadbaliśmy, by wyposażenie naszego sklepu rsvolley.pl było odpowiednie dla każdego typu gracza. Bez znaczenia, czy jesteś profesjonalnym zawodnikiem, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z tym sportem. Pamiętaj, że najważniejsza jest dobra zabawa, czerpanie z niej wszelkiej radości i budowanie niezapomnianych wspomnień!

Minimalne zamówienie
Kategoria
Płeć
Przeznaczenie
Rękaw
Marka
Rozmiary
  • Ubrania
Kolor
Przedziały cenowe
Technologia
pixel