Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stroje siatkarskie Colo

( ilość produktów: 42 )

Stroje siatkarskie Colo odpowiedzią na potrzeby wymagających siatkarzy

Stroje siatkarskie Colo zostały zaprojektowane tak, aby sprostać trudnym zadaniom. Wymagający sport, jakim jest siatkówka, nie lubi kompromisów. Dlatego stroje są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Mają one w maksymalny sposób odprowadzać wilgoć, utrzymując wrażenie suchości i przyjemnego chłodu nawet w czasie najbardziej wymagającego meczu. Koszulka nie przykleja się do ciała, a specjalnie opatentowany krój pozwala na szeroki, niczym nieograniczony zakres ruchów. Dzięki nieocenionemu komfortowi siatkarze mogą skupić się w całości na grze na najwyższym poziomie. Wykończenie kołnierzyka i rękawków dostosowuje się do ergonomii ciała. Strój reaguje na każdą zmianę położenia ręki, dzięki czemu siatkarze mogą w maksymalnie szybkim czasie skutecznie reagować na piłkę.

Koszulki z nadrukiem siatkarskim

Firma Colo w swojej ofercie strojów siatkarskich przygotowała specjalnie dla siatkarzy komplety i koszulki z nadrukami wliczonymi w cenę. Dzięki takiemu rozwiązaniu już na wstępie możemy zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Komplety Colo z nadrukiem siatkarskim posiadają numer z przodu koszulki z tyłu koszulki oraz na spodenkach. Każdy dodatkowy nadruk wyceniany jest indywidualnie. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dlaczego powinienem wybrać stroje siatkarskie Colo?

Stroje siatkarskie Colo można opisać tak naprawdę jednym, ciekawym stwierdzeniem. Mianowicie „wysoka jakość”. Dokładnie, firma Colo dba o swoich klientów, dlatego też oferuje stroje siatkarskie, które muszą spełniać najwyższe obecnie panujące standardy. Ważne jest to aby zarówno zawodnicy jak i zawodniczki odczuwali przyjemność wynikającą z gry w siatkówkę oraz wysoki komfort wynikający z pracy jaką włożono w stworzenie strojów siatkarskich marki Colo.

Siatkarskie stroje sublimacyjne

Siatkarskie stroje sublimacyjne firmy Colo to bardzo wysoka jakość materiału połączona z najwyższej klasy nadrukami siatkarskimi. Cała filozofia tkwi w metodzie nanoszenia koloru na materiał. Metoda sublimacji jest najtrwalszą metodą nanoszenia nadruków a przede wszystkim najładniejszą co tylko podnosi jej rangę. W ramach ceny siatkarskiego stroju sublimowanego macie zapewnione:

  • numer z przodu na koszulce
  • numer z tyłu na koszulce
  • numer na spodenkach
  • trzy dowolne nadruki np. nazwę klubu, herb klubu czy logo sponsora
  • Wysoką jakość wykonania stroju, którego potrzebujecie. Zapewni on wam komfort z gry
  • Gwarancje na stroje siatkarskie dzięki czemu nie musicie się martwić czy ulegną one uszkodzeniu
  • Niska cena produktów. Stroje siatkarskie Colo prezentują wysoką jakość w połączeniu z niską ceną.

Jeżeli musisz nanieść większą ilość nadruków, to zrobimy to z łatwością, gdyż każdy dodatkowy nadruk kosztuje tyko 6 zł brutto. Jak można zauważyć, nie jest to wysoka cena za możliwość stworzenia własnego stroju siatkarskiego Colo.

Kategoria
Płeć
Rękaw
Rozmiary
  • Ubrania
Kolor
Przedziały cenowe
Technologia
pixel