Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stroje siatkarskie dla dzieci

( ilość produktów: 50 )
Minimalne zamówienie
Kategoria
Płeć
Rękaw
Marka
Rozmiary
  • Ubrania
Kolor
Przedziały cenowe
Technologia

Dlaczego watko kupić dziecku komplet siatkarski?

Kupno kompletu siatkarskiego dla dziecka to pierwszy krok, aby zachęcić go do poznania gry w siatkówkę. Siatkówka jak każda gra zespołowa może przynieść wiele korzyści dla jego rozwoju fizycznego i mentalnego dziecka. Najważniejszymi powodami, aby dziecko zachęcić do gry jest:

  • Po pierwsze, to, że siatkówka jest sportem zespołowym, co oznacza, że ??dziecko będzie miało okazję pracować z innymi dziećmi i rozwijać umiejętności współpracy i komunikacji. To pozytywnie wpływa na rozwój społeczny dziecka, ponieważ uczy je jak radzić sobie z różnymi sytuacjami i jak rozwiązywać konflikty.
  • Po drugie, siatkówka jest sportem, który wymaga dużo ruchu i aktywności fizycznej. Dzięki regularnym treningom dziecko będzie rozwijać swoją koordynację, równowagę, szybkość oraz siłę, a także poprawi swoją kondycję fizyczną. Regularna aktywność fizyczna jest ważna dla zdrowia dziecka, ponieważ pomaga zapobiegać otyłości i chorobom serca.
  • Po trzecie, siatkówka wymaga skupienia i koncentracji, co pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności poznawczych dziecka. Dziecko musi być w stanie skupić się na piłce, przewidzieć ruchy przeciwnika i szybko reagować na sytuacje na boisku.
  • Po czwarte, siatkówka jest sportem, który dostarcza wiele emocji i radości. Dziecko będzie miało okazję czerpać radość z grania z kolegami i koleżankami, a także z osiągania sukcesów na boisku.

Zrób pierwszy krok i spraw dziecku profesjonalny, bardzo dobrze wykonany strój siatkarski, a zobaczysz, już na samym początku uśmiech i błysk w oku.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar dla dziecka?

Każdy producent ma swoją tabelę z rozmiarami, więc jak już zdecydowaliśmy się na jakiś konkretny model, wtedy należy zapoznać się z tabelą przypisaną do tego rozmiaru. W naszej ofercie znajdują się rozmiary dziecięce od 122 do 184. Jednak przy doborze rozmiaru prosimy nie kierować się tylko wzrostem, ale też innymi parametrami, które podane są w tabeli, takie jak obwód klatki piersiowej, obwód pasa czy obwód bioder. Każde dziecko ma inną budowę ciała, więc przed zakupem należy zweryfikować czy dobry rozmiar został dodany. W tabeli podane są wymiary człowieka, a nie koszulki czy spodenek.

W przypadku gdy nie uda się dobrać rozmiaru, ponieważ wydaj się nam, że dziecko jest pomiędzy dwoma rozmiarami, wtedy zapraszamy do kontaktu. Każdy komplet jest szyty na zamówienie, więc możliwe są niewielkie przeróbki krawieckie.

Materiał, z jakiego są wykonane komplety siatkarskie dla dzieci

Stroje siatkarskie dla dzieci mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od producenta i modelu. Często spotykane materiały to:

  • poliester - jest to materiał lekki, trwały i odporny na rozciąganie, dzięki czemu idealnie sprawdza się w przypadku strojów siatkarskich dla dzieci. Posiada również właściwości oddychające, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała podczas gry.
  • elastan - jest to materiał elastyczny, który pozwala na swobodne ruchy i zwiększa komfort podczas gry.
  • bawełna - jest to naturalny materiał, który jest przyjazny dla skóry i ma właściwości oddychające.

Niektóre produkty mogą być również wykonane z połączenia różnych materiałów, takich jak poliester i elastan, co pozwala na uzyskanie idealnego komfortu i trwałości. W naszej ofercie znajdziesz w przeważającej części komplety z poliestru z domieszką elastanu, ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o komplety do siatkówki. 

Strój do siatkówki dla dzieci firmy Colo

Firma Colo posiada bardzo bogatą ofertę kompletów do siatkówki. W związku z tym, że wszystkie stroje szyte są na zamówienie klienta, zawsze dostępna jest pełna rozmiarówka, również dla dzieci. Rozmiary dziecięce zaczynają się od 122 a kończą na 184. Komplety do siatkówki Colo można dowolnie personalizować, dlatego mali zawodnicy mogą otrzymać taki sam strój jak dorośli. Firma Colo oferuje dwa rodzaje nadruków. Nadruk metodą termodruku polega na nadruku na foli i taki nadruk jest wykonywany przede wszystkim na spodenkach i na niektórych kompletach, np. Colo Balance lub Colo Lily. W większości przypadków nadruki nanoszone są metodą sublimacji, czyli metodą przenoszenia wzoru z papieru sublimacyjnego na tkaninę, poprzez wykorzystanie wysokiej temperatury i ciśnienia. Ten proces pozwala na uzyskanie trwałych i wysokiej jakości wzorów, które są odporne na pranie i ścieranie. Aby znaleźć w naszym sklepie tylko komplety z nadrukiem sublimacyjnym, można w wyszukiwarce wpisać SUBLIMACJA i przejrzeć od razu wszystkie stroje dostępne w naszej ofercie.

Komplety do siatkówki z firmy Colo przeznaczone są przede wszystkim dla szkół, szkółek, akademii i klubów, ponieważ minimalne zamówienie, jakie należy złożyć to 8 kompletów.

Komplet do siatkówki dla dzieci firmy Damons

Firma Damons oferuje szeroki wybór strojów do siatkówki, które są szyte na miarę dla każdego małego siatkarza. Oferta obejmuje różne rozmiary, w tym rozmiary dla dzieci, które zaczynają się od 122 i kończą na 184. Wszystkie stroje można personalizować, więc nawet najmłodsi zawodnicy mogą otrzymać strój, o jakim marzą. Firma Damons oferuje dwa rodzaje nadruków: termodruk i sublimację. Nadruk termodrukiem polega na nadrukowaniu na folii, zazwyczaj na spodenkach i niektórych kompletach, jak np. Damons Defender lub Damons Teja. Natomiast nadruki sublimacyjne są nakładane przez przenoszenie wzoru z papieru sublimacyjnego na tkaninę przy użyciu wysokiej temperatury i ciśnienia. Te nadruki są trwałe i odporne na pranie i ścieranie. Na stronie sklepu można znaleźć tylko komplety z nadrukiem sublimacyjnym, wpisując SUBLIMACJA w wyszukiwarce.

Oferta firmy Damons przeznaczona jest zarówno do szkół czy klubów, jak i dla pojedynczych zawodników, który chcieliby zacząć przygodę z siatkówką właśnie od profesjonalnego kompletu.

pixel