Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do piłek

( ilość produktów: 6 )

Torby na piłki

Bez piłki nie ma gry w siatkówkę. W tym stwierdzeniu zapewne nie będzie żadnego zaskoczenia. Przygotowaliśmy też ofertę toreb na… piłki! Zwłaszcza jeżeli jesteś trenerem. Wtedy z pewnością taka torba może się przydać.

Którą torbę na piłki wybrać?

Obecnie w naszym sklepie oferta obejmuje cztery różne typy toreb na piłki są to: torba na piłki Adidas FB Ballnet, Torba na piłki do siatkówki Mikasa VL6N, torba na piłki Macron Journey oraz torba na piłki Macron Twin. To którą chcecie wybrać, powinno zależeć od paru czynników. Jeżeli najważniejsza jest dla cena, to wtedy wybór będzie niezwykle prosty. Torba Macron Journey będzie najlepsza. Kosztuje zaledwie 49 zł i spełnia wszystkie wymagane standardy. Zapewnia odpowiednią wygodę w przenoszeniu piłek, dlatego też powinna  wystarczyć. Zmieści w sobie 12 piłek, chociaż nie zapewni aż takiego komfortu jak inne tego typu torby.

Z drugiej strony jeżeli najważniejsza dla was jest pojemność, to wtedy najlepszą decyzją będzie wybranie torby należącej do firmy Adidas. Zdecydowanie najlepiej radzi sobie z dużą liczbą piłek. Jest droższa od torby Macron, ale jednocześnie oferuje znacznie więcej. Ostatnim elementem który może być niezwykle istotny przy wyborze takiej torby to oczywiście wygoda i komfort noszenia. Na tym tle wybijają się dwie z oferowanych przez nas toreb na piłki. Najlepszym wyborem będzie torba na piłki Macron Twin oraz torba na piłki do siatkówki Mikasa VL6B. Zostały one skonstruowane jak torby podróżne. Można więc je spokojnie zarzucić sobie na ramię i przemierzać nawet duże odległości.

Dlaczego właśnie nasze torby na piłki?

Sport to COŚ wyjątkowego! Zarówno dla Ciebie, jak i również dla nas. Chcemy dać produkty o najwyższej jakości, ponieważ to ważne aby czuć komfort i zadowolenie z gry. Sami mieliśmy okazje przetestować oferowane przez nas torby w praktyce. Możemy teraz z czystym sumieniem powiedzieć, że warto się na nie zdecydować. Mamy pewność, że będą służyć przez lata i na pewno sprawdzą się podczas każdego meczu!


Wózki na piłki

W naszej ofercie mamy także wózki na piłki. Wraz z torbami na piłki są one podstawowym elementem wyposażenia każdego potencjalnego trenera siatkówki. W tym momencie w naszej ofercie mamy jeden wózek do siatkówki. Wózek na piłki do siatkówki Mikasa to wysokiej jakości kosz na piłki firmy Mikasa. Pomieści 25-30 piłek do siatkówki. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Idealnie nadaje się do treningu siatkarskiego. Umieszczenie w nim 30 piłek pozwoli na powtórzenie danego ćwiczenia taką ilość razy, by zawodnik dobrze zapamiętał swoją rolę. Wymiary wózka na piłki to 64x64x100 cm, czyli całkiem sporo. Jak już wspominaliśmy, wystarczy to na pomieszczenie olbrzymiej ilości piłek. Cena tego wózka to 499 zł. Taki wózek służył przez długi okres czasu w wielu spotkaniach czy treningach siatkarskich (nieoceniony przedmiot zwłaszcza dla trenerów).

Czy warto kupić wózek na piłki?

Jeżeli jednak jesteś trenem, który ma pod sobą całą drużynę - wtedy taki wózek może się okazać naprawdę nieoceniony. Dzięki temu wszystkie piłki będą zawsze pod ręką.

Przy całej drużynie siatkarskiej, takie 30 piłek w wózku, to przede wszystkim wygoda.

Dlaczego jednak powinieneś się zdecydować na nasze wózki na piłki siatkarskie? Po pierwsze innowacyjność wykonania. Został on skonstruowany w taki sposób, że nie nadaje się tylko do piłek siatkarskich (z powodzeniem można w nim umieścić również piłki do koszykówki czy piłki nożnej), dlatego też może służyć do wielu rzeczy, nie tylko dogania w piłkę siatkową. Poza tym nasze wózki na piłki siatkowe posiadają gwarancję. Zostały one wykonane w sposób, który miałby zapobiegać uszkodzeniom. Jeżeli dojdzie do zniszczenia, to oferujemy gwarancje. Zależy nam na tym, byś mógł komfortowo grać w siatkówkę lub prowadzić treningi.


Pompki do piłek siatkarskich

Jeżeli jest jakiś przedmiot, który w grę w siatkówkę można uznać za nieoceniony, to jest to niewątpliwie pompka do piłki. Nasze pompki zostały skonstruowane z myślą o tym, żeby pozwolić na szybkie napompowanie piłki, niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdujesz. Nawet podczas intensywnego meczu, będzie możliwe szybkiego napompowanie, jeżeli zajdzie taka konieczność. Wystarczy po prostu umieścić pompkę w piłce.

Ile razy było tak, że grałeś w siatkówkę, a piłka nagle straciła powietrze. Dzięki pompce będziesz w stanie bardzo szybko napompować piłkę i wrócić do zabawy, a to przecież najważniejsze!

Pompki znajdujące się w naszej ofercie

Jeżeli chodzi o same pompki, to w naszym sklepie jest dostępna jedna pompka do piłek, czyli Meteor 39004. Kosztuje 19 zł. Pompka do piłek Meteor 39004  została wykonana z aluminium. Na samą pompkę składa się wąż z włókna szklanego o długości 12 centymetrów oraz stalowa igła. Łącznie urządzenie ma długość 31,5 centymetrów. Można zadać pytanie: „dlaczego pompka został wykonana akurat z aluminium”? Dzięki temu jest ona niezwykle wytrzymała na uszkodzenia. Rączka z kolei została wykonana z tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest pewność, że nie będzie nam się ślizgać w dłoni. Ogólnie jest to jedna z lepszych pompek, którą obecnie można dostać na rynku. Nie licząc samych pompek w naszym sklepie znajdziesz także ofertę dwóch typów igieł. Pierwszym z nich są igły do piłek Meteor 5mm, drugim zaś igły do piłek Meteor 8mm. W zestawie znajduje się pięć aluminiowych igieł o średnicy gwintu 5mm lub 8mm. Kosztują one 6 zł i warto odnotować, że są uniwersalne. Innymi słowy, będą pasować do każdego typu pompki. Wystarczy zakupić takie igły i niezależnie od tego czy posiadasz pompkę.

Dlaczego powinniście kupić nasze pompki do piłek siatkarskich?

Jest kilka powodów, dla których warto zdecydować na zakupy w naszym sklepie. Po pierwsze: stosunek ceny do jakości. W naszym sklepie znajdziesz tylko i wyłącznie produkty w naprawdę niskiej cenie i o wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że przypadną do gustu. Poza tym, jest jeszcze jedna istotna rzecz. Mianowicie to, że testujemy wszystkie oferowane przez nas produkty. Spora część naszych pracowników, wybrała właśnie siatkówkę, dlatego też mieliśmy okazje sprawdzić zarówno pompkę Meteor 39004 jak i również igły. Testowaliśmy je na różnych typach pompek od wielu producentów i możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że rzeczywiście pasują one naprawdę do wszystkich typów, najbardziej popularnych wydawców pompek, jakie można znaleźć na polskim rynku. 


Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze to niewątpliwie ciekawy dodatek z którego Ty, siatkarz możesz skorzystać w swoich rozgrywkach sportowych. Wraz z pompką, niejednokrotnie będą one stanowić ciekawy i niezwykle przydatny zestaw, który może okazać się potrzebny niemal w każdym meczu.

Ciśnieniomierze robią dokładnie to na co wskazuje nazwa. Mianowicie mierzą ciśnienie pompki. Czy jest to istotne? Jeśli jednak już chcesz zagrać profesjonalny mecz, to wtedy pojawia się problem. Ciśnienie w piłce do siatkówki powinno wynosić w granicach 0,30-0325 kg na centymetr kwadratowy. W przeliczeniu daje to 4,26-4,61 psi – funta na cal kwadratowy. Jest to standard, który podczas jakiegokolwiek meczu ligowego nie może zostać przekroczony. Oczywiście, sprawdzenie takiej wartości ręcznie jest praktycznie niemożliwe. Dlatego też stosuje się ciśnieniomierze. Najlepsze z nich są w stanie pokazać wartość PSI z dokładnością powyżej dwóch miejsc po przecinku.

Nasza oferta ciśnieniomierzy

Obecnie mamy w sprzedaży dwa ciśnieniomierze. Pierwszym z nich jest ciśnieniomierz Mikasa Ag 1000 i ciśnieniomierz SMJ CJ02. Mikasa AG 1000 kosztuje 129 zł. SMJ CJ02 z kolei 39 zł. Teraz pytanie w kwestii wyboru odpowiedniego urządzenia. Tak duża różnica w cenie musi oczywiście być czymś spowodowana - tutaj wynika ona z funkcjonalności. Mikasa AG w przeciwieństwie do SMJ CJ02 posiada możliwość wyświetlania informacji w różnych formatach danych takich jak na przykład PSI, BAR, KG, KPA z kolei SMJ CJ02 posiada tylko jedną skalę. Poza tym jest jeszcze jedna ważna różnica: Mikasa AG 1000 posiada taką ciekawą funkcjonalność - pozwala na automatyczne obniżenie ciśnienia w piłce do zadanej wartości. Dzięki specjalnemu zaworowi, jesteś w stanie w przeciągu kilku chwil zmniejszyć ciśnienie w łatwy i przyjemny sposób.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze ciśnieniomierze

Tutaj decyzja również jest prosta, mianowicie wiemy co oferujemy w naszym sklepie. Produkty zostały przetestowane osobiście przez pracowników RS Volley. Dzięki temu mamy pewność, że sprzedajemy produkt o wysokiej jakości. Poza tym, dochodzi także stosunek ceny do jakości. Wszystkie ciśnieniomierze sprzedawane w RS Volley prezentują najwyższą jakość w najniższej obecnie dostępnej na rynku cenie. Ciśnieniomierz może się przydać, jeżeli chcesz, by piłka miała dokładnie takie samo ciśnienie jak piłka której używa się na zawodach. Zobaczycie jak inaczej będzie się wam grało. Sami korzystamy z tych ciśnieniomierzy. Możemy powiedzieć, że sprawdzają się świetnie.

Sport
Marka
Kolor
Przedziały cenowe
pixel