Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Medycyna siatkarska

( ilość produktów: 5 )

Medycyna siatkarska

Jeżeli jest coś co jest wadą sportu, to jest to niewątpliwie ryzyko kontuzji. Niestety siatkówka wraz z piłką ręczną, to jeden z najbardziej ryzykownych sportów. Siatkówka to sport drużynowy o niezwykle wysokiej dynamice kontaktowy opierający się na dużej liczbie wyskoków. Dlatego też przygotowaliśmy sporą ofertę produktów związanych z medycyną siatkarską.

Co oferujemy w naszym sklepie. Medycyna siatkarska dla każdego

W naszym sklepie znajdziesz sporo produktów stworzonych z myśl o tym, żeby pomóc podczas kontuzji. Pierwszym z nich jest sztuczny lód Icemix. Błyskawicznie obniża temperaturę kontuzjowanego miejsca, przez co szybko uśmierza ból. Kolejnym elementem są opaski na kolano. Jest nieocenioną pomocą jeżeli przeszedłeś już kontuzje kolana. Stworzona przez protetyka, kontroluje właściwą trajektorie ruchu rzepki w kolanie. Elastyczne oparcie stawu skokowego poważnie zmniejsza ryzyko ewentualnej kontuzji. Pozwala także na pełny zakres ruchów podczas gry w siatkówkę. Podobne usztywniacze są również w ofercie na nadgarstki, tak więc warto się na nie zdecydować.

W naszej ofercie znajdziesz także rozgrzewającą maść, która może się przydać w różnych sytuacjach, jakie mogą mieć miejsce na boisku siatkarskim. W naszej ofercie dostępne są też ochraniacze stawu barkowego oraz łokci (zwłaszcza na ochraniacze stawu barkowego warto zwrócić uwagę).

Kontuzje stawu barkowego, należą do jednego z najgorszych typów urazów, jakie pojawiają się w sporcie, tak samo amatorskim jak i zawodowym. Goją się długo i niemal całkowicie niwelują nasze ruchy. Dlatego warto zainwestować w taki ochraniacz i oszczędzić sobie problemów. Posiadamy także opaski na kolano, które niwelują ból i efekty ewentualnego zapalenia stawu. Dysponujemy także pasami neoprenowymi. Taśma do tapingu również może być odnaleziona w naszym sklepie. Taping jest używany po urazach lub w ramach profilaktyki. Często to właśnie użycie tapingu, decyduję o tym, jak długo będzie trwała kontuzja.

Ostatnim elementem wykorzystywanym szeroko w medycynie sportowej jest oczywiście worek na lód. Nie działa może tak szybko jak sztuczny lód Icemix, ale z pewnością można określić go mianem przydatnego. Osobiście polecamy zakup tych produktów. Dzięki nim zminimalizujesz ryzyko urazu, ale nie tylko. Przede wszystkim pomogą one także i podczas samego urazu, jak i również po nim. 

Płeć
Marka
Kolor
pixel